Kurumsal

Biz Gallardo olarak, yıllarca biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuzla işimizi hep en iyi şekilde ve severek yaptık. Bu nedenle de ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından bizimle ortaklık kurarak güvenli, bol kazançlı ve kaliteli projelerde pay sahibi olan yatırımcılarımızın birikimlerini hep en üst noktalara taşıdık.
Büyük veya küçük ölçekli olması fark etmeksizin, yatırımcılarımızın birikimlerini bir araya getirerek onlara sıfır riskle yüksek getirili yatırım olanakları sağladık.

Kalite ve güvenle daima ileri.

GaLLARDO

Kararlı ve doğru adımlarla ilerliyoruz

Bugün geldiğimiz noktada hem bu kıymetli başarımızın haklı gururunu yaşıyoruz hem de mevcut yatırımlarımızı büyütmeye ve yeni yatırım alanlarına doğru kararlı adımlarla yol almaya devam ediyoruz.

Beklentileriniz önceliğimiz.

Yatırımlarımızı planlarken yatırımcılarımızın kâr ve verimlilikle ilgili beklentilerini hiçbir zaman göz ardı etmedik ve bu beklentilerini hep en üst düzeyde karşıladık.

Doğru alanlara yatırımlar

“Ekolojik Tarım”dan “Yenilenebilir Enerji”ye “Doğada Minimumum İz Bırakan İnşaat”tan “Uluslararası İnovatif Lojistik”e uzanan geniş bir yelpazede, “yarınlarımızın yaşam alanlarını şekillendirecek” onlara “sağlıklı, konforlu ve sürdürülebilir” ürünler/hizmetler sunmak için girişimlerimize hız kazandırıyoruz.

Sizinle büyüyoruz

Yıllar önce, sizin için değerli olan her şeyi daha da değerli kılmak için “Gayrimenkul Değerleme” alanında çıktığımız yolda bugün daha da güçlenerek ve büyüyerek yürümeye devam ediyoruz.

Modern ve yenilikçi yaklaşımlar

Gallardo İnşaat, bizim bugün yapmaya başladığımız yeni atılımlarımızın lokomotifi olarak, hem yatırımcılarımızın hem de bizim yanımızda hep çok özel ve saygın bir yere sahip oldu. Bizim ona olan saygımız onun doğaya olan derin saygısıyla birleşti ve yeni bir anlayışa, “Doğada Minumum İz Bırakan İnşaat”a dönüştü.
tr_TRTurkish